Choď na obsah Choď na menu
 


TURNAJ TALENTOV 9.12.2012 MATEJOVCE

12. 12. 2012
_ __
TURNAJ NADEJI           Dátum:  09.12.2012
Štatistika účasti  
   
     Počet pretekárov               Štart
   Klub  spolu   kumit   kata        fyz.    viacnás.
———————————————————— ————————————————————
 CENTRAL Poprad TAUK    18        11          7        17          1
 KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK    48        18        30        33        15
 KK Kežmarok TAUKA    22        14          8        14          8
 LABOREX Medzilaborce VUKABU      4          3          1          3          1
 Sokr. Lipt. Mikuláš TAUK      7          5          2          7          0
 ŠK OLYMPIA Bardejov VUKABU      1          0          1          1          0
 ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK    60        33        27        35        25
 Technik Huncovce TAUK      9          6          3          6          3
 UPJŠ Košice TAUK    35        19        16        19        16
———————————————————— ————————————————————
Počet pretekárov spolu  204       109        95       135        69
Počet klubov          9

 

_ __  
TURNAJ NADEJI Dátum:  09.12.2012  
———————————————————— ————————————————————
KATA  dievčata 5.-.7          Počet:   4  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Černická Zuzana KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  vaczy Anna UPJŠ Košice TAUK  
         3.  valušiaková Ema UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Macečková Božidara ŠK OLYMPIA Bardejov VUKABU  
———————————————————— ————————————————————
KATA  ml.žiačky 8.-9.          Počet:   8  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Krivdová Sára KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  ml.žiačky 8.-9.          Počet:   8  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Kovalčiková Gabriela ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Kimaková Julia UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Kralevičová Slavka ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Fabriciová Barbora UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  st. žiačky 10.-11.          Počet:  10  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Zimnikovalová Zoja KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  st. žiačky 10.-11.          Počet:  10  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Kormaniková Gabriela ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Harničárová Michaela KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  PAPCUNOVÁ Viktória UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Redajová Sofia ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Repková Daniela ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  ml.dorky 12.-13.          Počet:   4  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Lešková Sára Antónia Technik Huncovce TAUK  
         2.  Juráková Diana ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Kaletová Viera ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Kaletová Zuzana ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  juniorky 16.-17.          Počet:   3  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Zouharová Monika KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  juniorky 16.-17.          Počet:   3  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Gaborová Lívia KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Lešová Danka CENTRAL Poprad TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  chlapci 5.-.7          Počet:  12  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Kralevič Denis ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Pješčák Richárd ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Šenšel Filip ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Linhart Leo UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  ml. žiaci 8.-9.          Počet:  23  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Javorský Šimon KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  ml. žiaci 8.-9.          Počet:  23  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Mamák Matúš UPJŠ Košice TAUK  
         2.  Janovčík Maroš KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Mézeš Michal ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  kaliský Lukáš Sokr. Lipt. Mikuláš TAUK  
         3.  Kešelak Dominik KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  ŠPONIAR Martin KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  st. žiaci 10.-11.          Počet:  14  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Lompart Erik KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  st. žiaci 10.-11.          Počet:  14  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Liška Samuel KK Kežmarok TAUKA  
         2.  Sikora Tomáš ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Garčala Denis KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Dulák Radovan ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Šimon Richard UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Hoffmann Kamil KK Kežmarok TAUKA  
———————————————————— ————————————————————
KATA  ml.dorci 12.-13.          Počet:  10  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Jackovič Adam KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  ml.dorci 12.-13.          Počet:  10  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Adamjak Martin KK Kežmarok TAUKA  
         2.  Katrenič Marek KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Farkašovský Filip CENTRAL Poprad TAUK  
         3.  Farkašovský Jakub KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Šipoš Tomáš ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Hoffmann Alex KK Kežmarok TAUKA  
         3.  Šimo Jakub KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  kadeti 14.-15.          Počet:   7  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Jánošík Matej KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  kadeti 14.-15.          Počet:   7  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Štefanik Oliver KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Zembjak Matuš UPJŠ Košice TAUK  
         2.  MELEGA Ľuboš KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Derevjaník Dávid ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Žoldák Samuel Technik Huncovce TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  juniori 16.-17.          Počet:   5  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Leško Adrián Technik Huncovce TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KATA  juniori 16.-17.          Počet:   5  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Nagy Gabriel UPJŠ Košice TAUK  
         2.  Revťak Miroslav LABOREX Medzilaborce VUKABU  
         3.  Reiprich Zdeněk KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Karchňak Marian UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  dievčatá 5.-7.      -24 kg          Počet:   2  
———————————————————— ————————————————————
         1.  vaczy Anna UPJŠ Košice TAUK  
         2.  valušiaková Ema UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.žiačky 8.-9.     -30 kg          Počet:   3  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Kovalčiková Gabriela ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Kimaková Julia UPJŠ Košice TAUK  
         3.  GUMANOVÁ Daniela UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.žiačky 8.-9.     -35 kg          Počet:   5  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Krivdová Sára KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Kralevičová Slavka ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Fabriciová Barbora UPJŠ Košice TAUK  
         3.  DUCHOŇOVÁ Radka UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  st. žiačky 10.-11.  -35 kg          Počet:   6  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Zimnikovalová Zoja KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Kormaniková Gabriela ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Redajová Sofia ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Zezulková Zuzana UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  st. žiačky 10.-11.  +40 kg          Počet:   2  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Harničárová Michaela KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Repková Daniela ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.dorky 12.-13.    -40 kg          Počet:   1  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Lešková Sára Antónia Technik Huncovce TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.dorky 12.-13.    -45 kg          Počet:   1  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Kaletová Zuzana ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.dorky 12.-13.    +45 kg          Počet:   4  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Juráková Diana ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Kaletová Viera ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Muranicová Rachel CENTRAL Poprad TAUK  
         3.  Lapihusková Juliana LABOREX Medzilaborce VUKABU  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  juniorky 16.-17.    -48 kg          Počet:   1  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Lešová Danka CENTRAL Poprad TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  juniorky 16.-17.    -59 kg          Počet:   2  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Zouharová Monika KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Gaborová Lívia KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  chlapci 5.-7.       -24 kg          Počet:   4  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Kollár Bruno ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Kralevič Denis ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Pješčák Richárd ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  MIGAČ Martin Technik Huncovce TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  chlapci 5.-7.       -28 kg          Počet:   4  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Krafčík Adam ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Slivka Oliver KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Linhart Leo UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Vilček Viliam Technik Huncovce TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  chlapci 5.-7.       +28 kg          Počet:   1  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Šenšel Filip ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.žiaci 8.-9.      -28 kg          Počet:   5  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Mati Michal KK Kežmarok TAUKA  
         2.  Mamák Matúš UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Buday Martin CENTRAL Poprad TAUK  
         3.  Husár Ján KK Kežmarok TAUKA  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.žiaci 8.-9.      -32 kg          Počet:   4  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Dutko Jozef KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Štencel Ivan KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Takač Daniel UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.žiaci 8.-9.      +32 kg          Počet:   7  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Javorský Šimon KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Janovčík Maroš KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Barlík Oliver ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Sásik Adam Sokr. Lipt. Mikuláš TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  st. žiaci 10.-11.   -35 kg          Počet:  15  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Lompart Erik KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Belončák Matej KK Kežmarok TAUKA  
         3.  Bajus Martin KK Kežmarok TAUKA  
         3.  Mati Samuel KK Kežmarok TAUKA  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  st. žiaci 10.-11.   -40 kg          Počet:   6  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Kotlár Kristián CENTRAL Poprad TAUK  
         2.  Kordovaník Matej CENTRAL Poprad TAUK  
         3.  DORČÁK Martin UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Palfy Henrich UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  st. žiaci 10.-11.   +40 kg          Počet:   9  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Majirský Adam ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Frič Michal CENTRAL Poprad TAUK  
         3.  Garčala Denis KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         3.  Baňas Martin ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.dorci 12.-13.    -40 kg          Počet:   6  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Sčensný Ľudovít ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Vdovjak Martin CENTRAL Poprad TAUK  
         3.  Šipoš Tomáš ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Budziňak Michal CENTRAL Poprad TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.dorci 12.-13.    -45 kg          Počet:   3  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Bendík Michal CENTRAL Poprad TAUK  
         2.  Hoffmann Alex KK Kežmarok TAUKA  
         3.  Farkašovský Jakub KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.dorci 12.-13.    -50 kg          Počet:   3  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Bucko Filip ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Mačuga Ján ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Krempaský Daniel KK Kežmarok TAUKA  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  ml.dorci 12.-13.    +50 kg          Počet:   3  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Mrázik Marek Sokr. Lipt. Mikuláš TAUK  
         2.  Adamjak Martin KK Kežmarok TAUKA  
         3.  Skokan Andrej CENTRAL Poprad TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  kadeti 14.-15.      -52 kg          Počet:   4  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Bajus Adam KK Kežmarok TAUKA  
         2.  Grich Pavol KK Kežmarok TAUKA  
         3.  Derevjaník Dávid ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         3.  Žoldák Samuel Technik Huncovce TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  kadeti 14.-15.      -57 kg          Počet:   1  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Zembjak Matuš UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  kadeti 14.-15.      +57 kg          Počet:   3  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Majirský Daniel ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK  
         2.  Bodnár Peter UPJŠ Košice TAUK  
         3.  Jánošík Matej KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  juniori 16.-17.     -61 kg          Počet:   2  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Leško Adrián Technik Huncovce TAUK  
         2.  Nagy Gabriel UPJŠ Košice TAUK  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  juniori 16.-17.     -68 kg          Počet:   2  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Reiprich Zdeněk KK IGLOW Spiš.N.Ves TAUK  
         2.  Revťak Miroslav LABOREX Medzilaborce VUKABU  
———————————————————— ————————————————————
KUMITE  juniori 16.-17.     -76 kg          Počet:   2  
———————————————————— ————————————————————
         1.  Karchňak Marian UPJŠ Košice TAUK  
         2.  Pirník Slavomír LABOREX Medzilaborce VUKABU